Červenec 2008

Titulek článku je povinná položka.

18. července 2008 v 19:56 | Marlboro
POZASTAVENO...
na dobu neurčitou.
Gábin se loučí.

jeden prázdninovej den

16. července 2008 v 19:04 | Marlboro
Bože. Jako vždycky, nemám nejmenší pojem o čase. Ale tak řekla jsem si, že bych se vám mohla ozvat. (Ikdyž pochybuju, že by to někdo, zvlášť teď, o prázdninách někdo četl. Ale neva) V pondělí/úterý měla Kačenka oslavu narozek. S Bety jsme si to uvědomily až když nám napsala, kdy a kde teda máme bejt. Ehm. Dárek se nikde sehnat nedal, tudíš/ž jsme kamarádku obdarovaly talířem. (Litr,1000 Káčé) <Nechci z vás dělat dementy, ale kdyby se opravdu někdo ve slangu se ztrácející našel, nechci, aby si myslel, že rozdávám nádobí> No akce to byla vskutku podařená, naši chlapečci to vcelku přehnali, ale to už se tak nějak očekává, že. A co jinak? Jak užíváte "léta"? No, dneska bych to za léto ještě považovala, chválim sluníčko.
Uh, tak se mějte. Na komenty ani na články moc čas mít nebudu, ale kdybyste se ještě chtěli na něco ZEPTAT... Czao!

Odpovědi

13. července 2008 v 20:25 | Marlboro
Co tě přivělo k blogování? (Bájuš) Sama ani nevím, bylo to asi před dvěma rokama, kdy bylo v módě mít blog, kterými my všechny teď opovrhujeme. Skopčený obrázky a třpytivá stránka. Hlavní důvod byl nejspíš nuda.
Jak dlouho si se svým klukem? (Bastard) Jsme spolu od listopadu, oficiálně.
Jsi panna? (Bastard) Nejsem.
Máš nějaký tajný sen? (Bastard)Ano, mít dům na Floridě. Malou vilku na pláži. Spoustu zvířat a štěstí :)
Prozradila si někdy nečí tajemství? (Bastard)Ne, na to si dávám hodně bacha. Maximálně svoje, to jednou.
Co ty a sex? (DanusH)Rozumíme si, když je velká láska. Jinak spolu máme napjaté vztahy, poněvadž oplývám názorem, že na něj mám hodně času a není co hrotit. Abych to shrnula-když si nejsem stoprocentně jista vztahem, nepčichází v úvahu.
První pusa? (kdy, kde, s kym?) (DanusH)To bylo ve školce na pískovišti. Byl to blonďák :)
Máš nejlepší kamarádku/kamaráda? (DanusH)Mám nejlepší kamarádku i nejlepšího kamaráda :)
Máš přítele? (DanusH)Ano.
Koho máš nejraději z blogového světa? (DanusH)Mám pár oblíbených blogů, nejvíc k srdci mi přirostla Gooverka, muriela, Lady Unknown,niki,Sarah,Dreamy,freaky,Bastard a KaT.
Kdy si začala kouřit? (freaky)Poprvé jsem kouřila ve dvanácti, málem jsem se udusila. Pak dlouho nic. Asi po půl roce jsem měla svoji první celou. Od té doby, na každé akci, nebo jen tak venku. Troufám si říct, že na nikotinu závislá nejsem, ale to říká každej, takže už vidím jak mi to žerete :D
Nějaký zkušenosti s drogama? (freaky)Bylo období testování trávy, to, když jsem měla nějaký problémy a nebyla jsem je schopna nijak rozumně řešit. Naštěstí jsem se brzo probrala :)
Máš nejlepší kámošku/še? (freaky)Mám a miluju je :)
Největší trapas? (freaky)Ou, těch bylo. Jsem celkem nemehlo, pořád něco. Když pominu ty běžný věci jako padání všude možně, vrážění do sloupů, asi to bude staženej spodek od plavek ve druhý třídě :D
Přátelství nebo láska? (freaky)Nedokážu žít bez obojího. V poslední době je to ale spíš láska, protože v ní mám štěstí. V přátelství mi poslední dobou nevychází všechno jak bych chtěla. Ale to tak už chodí, že. :)
Co se ti líbí na kouření? (Aďka)Nic se mi na tom "nelíbí". Chutná mi to, atak si semtam dám :) Co se mi líbí jsou cigarety. Fascinující :)
Proč bloguješ? (Aďka)Baví mě to a jsou tu lidi, který mám ráda a jejich články mě baví.
Máš sourozence? (Aďka)Ségru, bráchu. Nevlastní.
Kolik ti je? (Aďka)14.
Jaká je tvoje nejoblíbenější příchuť zmrzliny? (Maisy)Těžká otázka :D Mám ráda ovocný chutě+stračatelu.
Kolikátý je tohle tvůj blog? (Maisy)Radši nepočítat :D Doufejme, že poslední. (nálady na stěhování jsou momentálně fuč)
Jak by ses popsala jedním slovem? (Maisy)C V O K :D
Kdy už se konečně dočkám fotek z Francie a těch "tvých" slíbených každodeních situací..? :D:D Zlobím, já vím:( (KaT)Davaj ajsíkjů :)
První rande s Patrikem..? (KaT)...byl jeden velkej trapas. :D Den potom, co jsem ho viděla jak hrál hokej na brusláku...šla jsem tam znova a znova. A nějak...ono samo :)
Mluvila jsi s ním někdy o blogu? Nebo jen tuší že nějáký máš? Nebo snad je to úplně hluchý téma (jak u nás:D) (KaT)Je to jako u vás, naprostý tabu. :) Ani jsem neuvažovala o tom, mu to říct. Jelikož patří do mého života a celkem často se o něm zmiňuju, nedělalo by mi to vědomí, že to ví, dobře. Už takhle sem leze spousta lidí z reálu.
Pizza × Hranolky? Čokoláda × Chipsy?Den × Noc? (KaT)Ty mi dáváš holka! :D Zatím nejzáludnější otázka. Jak si mám jen vybrat... Pizza, šunková. Čokoláda, hořká. Noc, temná s hvězdama. Mohla bych se na ně dívat pořád. :)
Jseš povrchní? (Hynek)Budu předstírat, že mi tado narážka nevrtá hlavou :D Do očí mi to zatím nikdo neřek.
Co nesnášíš? (Miss.Maková)Lež, přetvářku, maso.
Odsuzuješ homosexuály? (Miss.Maková)Né, Bože. Spíš je zastávám, není lehký být v týhle konzumní společnosti jinak orientován. A je to humus, že je tenhle stát tak stírá. Nechápu proč by nemohli mít adoptovaný dítě. GRRR.
Jaký máš názor na emo,scene a podobný styly..? (Miss.Maková)Emo mi přijde jako komerční výmysl, scene holky se mi líbí (no vítejak), maj hezký vlasy, teda některý.
Co si myslíš o paranormalitě? Věříš na ni? (niki)Jistě, jestli dobře chápu otázku, ať si kdo chce co chce říká. Naše věda je sice na dobrý úrovni, ale svět není černobílej. Jsem v tomhle směru dost blázen, věřím na UFO, na převtělování, na všechno.
Píšeš všemi deseti? (niki)Ano, je to rychlejší :)
Na čem všem jsi závislá? (niki)Na kamarádech :)
Kterou vlastnost na sobě nemáš ráda, vadí Ti? (Lady Unknown)Neuvěřitelně mi vadí moje upřímnost. Nejvíc ze všeho. Můj největší problém, jsem spontánní, vždycky řeknu všechno, co si myslím.
Je něco, čeho se bojíš? (Lady Unknown)Ano, hrozně, hrozně se bojím samoty. Toho, že se jednoho dne vzbudím a nebude tu pro mě nikdo.
Jaký nejhorší sen se Ti kdy zdál? (Lady Unknown)Právě, že budu sama. Byl to zmatenej sen, byla jsem v letadle, či co. Úplně sama.
Kam by ses chtěla jednou podívat? (Lady Unknown)Na Novej Zéland :)
Jaké je Tvé největší přání? (Lady Unknown)Jak jsem psala, chtěla bych vilku na pláži na Floridě.

Trapná a neoriginální :)

13. července 2008 v 10:35 | Marlboro
Jelikož poslední dobou nemám moc času psát články (a bude hůř), projednou zkopíruju nápad jiné blogařky. Myslím, že stojí za zmínku, že to byla Flussie, kdo tohle otázkový šílenství rozpoutal. Drahá, snad mi to odpustíš.
Takže, pokládejte otázky. Jenom doufám, že mě budete trošku šetřit, co se týče mojí minulosti a anonymity.

článek jak hovado...

12. července 2008 v 17:29 | Marlboro
Tak se vám zase hlásím, bando. Ani nevim co napsat, nuda v Brně se rozhodně nekoná. Jsem tu jen na skok, večer jedeme s děckama do kina. Příjemně mě dneska překvapilo ICQ s tolika lidma, normálně bejvaj všichni v trapu a teďka, o prázdninách, tady všechny důležitý lidičky mám. V 6 máme scuk v klubu. Řeším dilema, co si oblíct, poněvadž Zuzka dotáhne nějaký kluky. (Aha, zapomněla jsem se zmínit, že v Brně se nacházej všichni, krom Patrika).
Pustím si svoje oblíbený songy a konečně se dám do toho úklidu, už to mám v plánu 3 dny a i pro mě samotnou je trošku problém najít si cestičku od dveří ke svýmu rozkládajícímu gauči a stolu. Myslíte, že už někdo umřel na utonutí ve vlastním bordelu? Možná budu první. Napište mi to na náhrobek. Má cenu začít uklízet, když mám čas jenom 30 minut? Ne, asi nemá. A co udělám? Půjdu k Vám. Aspoň k největším zlatíčkům.Czao!
PS: v přístích dnech nepočítejte s mojí přehnanou aktivitou, jelikož se hodlám zabít nepořádkem a nestane-li se tak, budu nejspíš někde štrachat nebo budu u babičky, tudíž, držte prosím minutu ticha za svoji drahou...cigaretu.

jedenáctýho července.

11. července 2008 v 10:26 | Marlboro
Vždycky o prázdninách nemám nejmenší pojem o čase. S těží si uvědomim, co je za měsíc, natož abych věděla přesný datum. Atak se někdy stane, že má mám na určitej den něco domluvenýho a nějakým záhádným způsobem se mi to vymaže z paměti. To bych snad ještě chápala, ale že tato upomínka dokonce opustí můj kalendář v telefonu, kam si všechny "důležitý" věci zaznamenávám, to je vážně podezřelý. Takže děkuju člověku, co mě chtěl ušetřit vědomí, že mě dneska čeká nepříjemně strávenej oběd a promazal mi telefon. (Ať žijou babičky...)
Včerejšek proběhl skvěle, ale maminka nesouhlasila s nocí u Patrika, jelikož mi je "přecejenom čtrnáct a tenhle fakt se nesmí přehlížet ať už jsem jakkoli zodpovědná". Opovažte se napsat, že s ní souhlasíte. Ani mě to moc nemrzelo-nepřekvapilo. Ale dovolila mi přijít domů o půl 12 s podmínkou, že dneska (prej "perfektně") uklidím. Takže se s váma, bandou, loučím a jdu na to.

Všude dobře, doma ne...aneb už můžu k tátovi

10. července 2008 v 16:48 | Marlboro
(Rozepsané-ze starých archivů, aneb co se nestihlo:grin:) Ahojte parto, tak se vám zase hlásím:smile:. Jak prožíváte prázdninový dny? Já jsem byla s Petrou ve městě, páč pršelo a byly jsme líný vymyslet jinej program. Táta nám půjčil auto (teda ne tak uplně...) a vyrazily jsme směr Brno-centrum*1*. Počasí nebylo ukázkový, takže jsme zvolily Vaňkovku. Moje macecha, se tvářejíc, že rozumí módě, si koupila CROCSky*8*. Nasadila jsem si kšiltovku a sluneční brýle, aby si nikdo nemohl pomyslet, že patřím k té slečně platící kreditní kartou v obchodě, kterýmu soukromě říkám vrchol nevkusu. Já jsem si koupila červený žabky:smile:. Když jsme seděli v CofeeHeaven, Peti zazvonil telefon. Položila to a ptá se mě: "Chceš už jít domů?". Odpověď si domyslete. Takže jsme jeli do jakýhosi mě neznámýho (divný) podniku za Petinýma kámošema. "To je Gábina. Ona... Semnou bydlí*1*." Borec s cigaretou v ruce (zlatý máčka, pán se vyzná:heart:) na mě čumí:smt052. "To ti rodiče dovolí?" "No, můj otec...tam bydlí taky." "Oh."
Pak už to bylo v pohodě. Měla jsem dvě mojita a džus*22*. Peťa řídila, takže jsem se vyvarovala trapným chvílím s podnapilou "maminkou". Domů jsme se vrátily něco po jedenáctý, táta koukal na "po čem ženy touží":grin:. My jsme dostaly nehoráznou chuť na nějakej takovej filmes. Takže táta šel do hajan. A my s Peťou sjížděly telku. Miluju prázdniny:heart:.
Co se dneška týče, jdu do pizzérky s Patrikem a nejspíš budu spát u něj, ale k tomu potřebuju souhlas maminky a to se jeví jako nelehkej úkol(ona si totiž jaksi myslí, že jsem na takový věci malá:yawinkle:.). Nechci ji moc pokoušet, jsem ráda, že jsem mohla k taťkovi a k Peti. No, uvidíme.:smile:

8.července

8. července 2008 v 20:52 | Marlboro
Brno bylo dneska pod vlivem různých přírodních vlivůOki *148*. Jinak už to fakt nejde. Ráno déšť, dopoledne svítilo, potom zase slejvák a teď sluníčko. Si ze mě fakt už dělaj srandu. Kdybych se přihlásila do soutěže o "největší pech ohledně oblečení", vyhrajuPiska si *1097*. Je přece léto, kdo měl čekat, že bude chcát?! Koupila jsem si krásnej zářivě červenej lak na nehty, miss sportyTo bude mňamka *216*. Můj přítel mě obviňuje, že jsem někoho zabila a nejde mi to umýtPotleeesk *219*. Moje kamarádka má mega depresi a chce se jí umřít. A mě tak napadá, jestli to po smrti bude lepší. Zaručíte mi toCo? *174* Přece se nezabiju, když nemám jistotu že si pomůžuJo jojo *1742*. Jsem vskutku líný člověk a představa, jak jdu do nekonečna tunelem za nějakým pitomým zářícím čímsi, mě nijak nerajcujeTotálně vysmátý *1*.
Pokračuj tímto směrem *320*Takže, dokud soudruzi z NASA neprokážou, že si smrtí pomůžu, budu Vás pruditOki *148*!

V.I.P. zone

8. července 2008 v 12:05 | Marlboro
Na abecední pořádek vám co?! Kášlů! S velkou pravděpodobností jsem na někoho zapomněla, prosím o připomenutí mojí děravé hlavě.
Zčekněte: tři osudové okamžiky-Nirvana

Byly i slzy, ale byl i smích.

7. července 2008 v 20:09 | Marlboro
Víte proč miluju prázdniny? Dva měsíce je všechno jinak. Teda aspoň u mě. V pátek po výzu jsme měli s děckama scuk v "klubu" (námi nelegálně obývaná opuštěná garáž) a probírali jsme uplynulej rok. O všech těch dnech za lavicema, všech hádkách, společných akcí, o smíchu a slzách. Byl to krásnej rok, přesně takovej, jakej jsem ho chtěla. (Ikdyž vstup a výstup jednoho člověka bych ze života vymazala, ale nikdy to není perfektní.) Odpoledne jsme se sebrali a šli na "jednu" Malrborku do lesíkahttp://emo-hannah.blog.cz/.
První prázdninovej týden jsem celej "prospala" ve svým krásným rodným městečku. Protože bylo vedro, byli jsme skoro každej den na koupáku, nebo jsme prostě lítali po venku. Ve čtvrtek mi odjelo Srdíčko kamsi na venkov k Praze. Já jsem byla domluvená s děckama na kino, měl se pro mě stavit Kuba. Tatínek (nejspíš) zrovna opouštěl obydlí, když kamarád přišel. Tudíž ho pustil dovnitřhttp://emo-hannah.blog.cz/. Nedovedu si představit, jak jsem se tvářila, když mě Kubík vyrušil ve vaně, při holení nohou. Co se jeho výrazu týče, nejspíš to stálo za to! Kino bylo fajn, potom jsme si šli sednout do hospody. Bylo to fajn.
Jak určitě víte, zítra je v Praze koncert Avril. Co možná nevíte, nejedu. Chtěla jsem, ale teď se ze své volby raduju. Byla pro mě vzorem, dlouho. Šla si svou cestou, byla jiná než všechny ty ostatní americký zpěvačky. Nekomerční, hudbu dělala pro svoje fanoušky. Teď? Vyhodí svoji skupinu-nejlepší kámoše vyměnila za lidi profesionální, protože, jak sama řekla, potřebuje špičkovej tým a na tom, jak spolu budou vycházet nezáleží. Fajn.
Užívejte prázdniny. Mě to trošku zkomplikovala maminka, poněvadž mám přísnej zákaz styku(kontaktu) s otcem. Myslí si, Bůhví jak mi nepomáhá, a vono ne!http://emo-hannah.blog.cz/Takže, pokud plánujete toulky Brnem, račte mi to oznámit. Já tady budu hníthttp://emo-hannah.blog.cz/.
PS: Víte proč ještě miluju prázdniny? Do života vám vstoupí někdo, kdo vám ho obrátí naruby a už ho možná nikdy neuvidíte... Ano. To je úděl prázdninovejch lásek a přátelství.

Sorráč sorráč a ještě milionkrát sorráč

7. července 2008 v 16:33 | Marlboro
článek bude. Ještě dneska. Vysvětlení. Taky bude. :)