Červen 2008

Víte jak moc nesnáším, když mi zmizí blogová lišta?! Víte jak moc nesnáším přetvářku, lži a pomluvy...??!!

25. června 2008 v 16:19 | Marlboro
Tak totok. Všichni takovou dobrou náladu a já, ačkoli jí většinou oplívám, ať už to jde, či nejde poznat, jsem dneska "na práškách". Doslova a do písmene. No řekněte, mít horečku v létě, to se podaří fakt jenom smolařovi. A kdyby zůstalo jen u toho. Všichni dneska byli na koupáku, v kině, nebo dělali cokoli "volnýho". My seděli v budově a koukali na Tak jde čas (!). Každej, kdo měl aspoň trošku možnost, mi dneska vyčetl na co přišel. Poslechla jsem si narážky od vzhledu až po chování. Paradoxně od lidí, co mě vlastně vůbec neznají...No nezabili byste to? :D. Ne, nic si z toho nebudu dělat. NEBUDU. Užívejte prázky. A nenechte se vytáčet. Fakt to za to nestojí
BTW: asi tu nějakej čas nebudu, užívejte prázdnin, dokud můžete. MVR

Nobody is perfect...And I am Nobody..

22. června 2008 v 18:02 | Marlboro
čáute. Než mě ukamanujete za to, že sem nechodim a ani těm nejmilovanějším nepíšu komenty, dejte mi dvacet sekund na to, abych si vymyslela výmluvu...Dobře, kašlu na to. Bylo toho prostě moc moc moc. Je mi teď hrozně dobře. Prázdniny už jsou na dosah. Známky uzavřený. Nikdo žádný kecy na mě...atak. Celý dny jenom se Zuzkou, Betynkou a Paťem. (Matematicky uvažujte, že vzorec a+c, po dosazení Zuzka+Patrik=naprosto zkažená nálada. Zbývají tedy varianty já+a, já+b, já+c, já+a+b, já+b+c ). Zrovna dneska to bude se Zuzkou a Bet. A jelikož mě už čas začíná tlačit, tímto končím.
Mějte se a užívejte si...všechno se vyřeší...bude zase líp...se vším se dá smířit, žít, bojovat a vyrovnat...miluju vás
PS: někdy je to fajn použít výrazný smajlíky, růžovej text a udělat veselej dizajn. Fakt

Kouř obsahuje benzen, nitrosaminy, formaldehyd a kyanovodík!

18. června 2008 v 18:12 | Marlboro
čaute. Linkini byli skvělí! Včera jsme byli s Paťem u Velodromu asi od třičtvrtě na pět, ale čekání se vyplatilo-měli jsme skvělý místa. Asi o půl sedmý začali Enter Shikari. Celkem překvapili, ačkoli mě emo jakkoli nebere, oni byli fakt fájn. Snad se za mě Patrik nestyděl, když jsem skákala v houfu...podivných idividuí.
Myslím, že všechny překvapilo, že Linkin Park začali opravdu včas. Jejich show byla skvělá, podium tak velký, že bylo vidět aji ze zadu. (Ikdyž, hoši, dneska má na koncertě každej druhej hudebník mega plazmy na obou stranách!) Hráli asi 20 písniček, ty nejznámější. Koncert skončil poměrně brzo, doma jsem byla po jedenáctý. A to rozhodně nepatřím mezi lidi co se cpou davem.
Fotky budou, až mi je děcka pošlou. (Ano, svůj vlastní digitál pořád postrádám. GRRR)

Nejdou mi psát komenty. šit.

16. června 2008 v 16:57 | Marlboro
...tak snad aspoň odpovim těm, co mi psaly do článku.
Semcab: nojo, určitě ještě pokecáme. O to se neboj.Džína: Taky ten motiv ještě nemám upe stopro jistej. Se uvidí.freaky: Ano, budu stará, potetovaná babka. Ale bude jich tady tolik, že nějaká moje malá kérka se ztratí.Lusy: Si piš!muriela: Bolet to bude. A u mě škola celkem ujde. To je děs, se vrátíš a mě nejdou psat komenty. Tfuj!Betty o_O: Určitě se ozvu. Máš hezkej blog. Já ale nemůžu komentovat. Béé.
A co jinak? Pohoda. Jedním slovem, pohoda. Byla jsem dneska se Zuzkou ve Vaňkovce. Moc fajn. Vybrala jsem si krásnou Nike mikču. Takže až vykradu banku a nebudu vědět co s přebytečnýma dvouma litříkama, připomeňte mi to. Jdu se doučovat texty LP na zítřejší koncert. Czao.

Každé "ne" má svoje "ano", každý večer svoje ráno, každá mince má dvě strany...

15. června 2008 v 17:14 | Marlboro
Zamilovaná. Uvažuju nad tímhle a malinkým andělíčkem (taky na kotník). Tyto dva motivy nosím v peněžence, abych je měla co nejvíc na očích. Zatím vede jednoznačně tenhle. Nenechala bych si vytetovat přesně tohle, protože už po světě někdo chodí s takovouto kérkou. A originál je přece jen jeden.
Ale "prncip" obrázku by měl být stejnej-abstraktní motiv, kotník pravé nohy, černá barva. Je docela možný, že za pár let budu s něčím podobným chodit po světě i já.
Užívejte zbytek víkendu. Zároveň bych se chtěla omluvit, ale asi tu teď moc často nebudu. Je toho moc, vždyť to znáte sami. Za chvilku se zamnou staví Patýsek.
Tak se mějte, v té škole to nějak doklepte. Ať už to máme za sebou, co?!
Speciální pozdrav a pusu všem milovanejm, co semnou dneska kecaly na ajsku. Hej já váš žeruicq-1.gif image by Enidta.

Usměj se, zítřek bude horší.

15. června 2008 v 11:31 | Marlboro
Ahojte. Dneska je mnou extrémně nenáviděný den-neděleJo! *2248*. Ale vezměme v potaz, že je patnáctýho června(Dík :D)Pozor *658*. A to už vůbec nezní tak hrozněNic nevím *164*. Zbývá nám poslední, bohužel většinou rozhodující týden. Vy, pečlivě se připravující celej rok z hodiny na hodinu máte lehároJo! *2248*... Takový jako já by měli teďka dohánět. Naštěstí díky těm už zmíněným nadpozemským silám jsem to i já letos doklepala s celkem úspěšným výsledkem??. Ať už patříte mezi ty šťastnější, jejichž vysvědčení budou zdobit samý hezký známky, nebo jste rádi že vůbec prolezete, mám vás rádaHaló *332*. Známky nejsou všechnoJo! *2248*. A pokud se děsíte pátku sedmadvacátýho, kašlete na tojitula. Holt tam přídete a blablabla, domů (další blablablagvusc.p)...Pak už začínají prázky. A TO je to jediný, na čem tady záleží. Dva měsíce volna. Bude se mi stýskat. Po děckách ve škole... I po Vás!Kiss *184*

Zázraky se dějí

14. června 2008 v 11:16 | Marlboro
Ahoj všemclick me - smile © www.skype.com. Než vám začnu líčit jak probíhal včerejší den, musím se s vámi podělit o malej zázrak. Na vědomost se dává, že dnes ráno navštívili naši planetu mimozemšťaniclick me - bigsmile © www.skype.com. A došlo k nevídanému osvícení mojí osobyclick me - cool © www.skype.com. Probudila jsem se něco po šesté hodině ranní (!) a měla jsem neúprosnou chuť se učitclick me - blush © www.skype.com ( !!! ). Bohužel, (či snad bohudík) už ale nemám do konce roku coclick me - Nod © www.skype.com. Ha. Teď jen doufat, že se moji zelení kamarádi objeví i v příštím školním roceclick me - handshake © www.skype.com. Ikdyž, jak říká můj táta, není pozemsky možný abych já měla takový vysvědčení, jako mít budu. Takže, tajemství mých podezřele dobrých známek tkví v mimozemských siláchclick me - smile © www.skype.com. Tak, a je to venku.

Pátek třináctýho, poprvé a naposled aneb oslavte křečkovy narozeniny

13. června 2008 v 12:58 | Marlboro
Ale takObrázek “http://img.libimseti.cz/s/!1277!.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. Dnešek se musí náležitě oslavit. Můj křeček (virtuální křeček) má dneska narozeniny.Obrázek “http://img.libimseti.cz/s/!506!.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. Navíc, je pátek třináctýho-letos jedinejObrázek “http://img.libimseti.cz/s/!426!.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. No řekněte, kolikrát za rok se vám poštěstí oslavit den smůly, hm? Byla jsem prvně domluvená s Bety, ale ta jde na Sex ve městě či co (po stopadesátý za tenhle měsíc jdeš do kina a ani jednou semnouObrázek “http://img.libimseti.cz/s/!1215!.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. GRRRObrázek “http://img.libimseti.cz/s/!426!.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby..-Bety je jediným člověkem co mě zná a zná můj blogObrázek “http://img.libimseti.cz/s/!1412!.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. Dokonce ani Zuza nezná adresu.) No, takže já budu dnešek trávit se svou už zmíněnou ZuzankouObrázek “http://img.libimseti.cz/s/!1346!.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. Bližší plán zatím nemám. Užijte si víkend a oslavte narozeniny mího/svýho křečkaObrázek “http://img.libimseti.cz/s/!1277!.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. Ha. A děkuju všem, co si mě přidali na ajskoObrázek “http://img.libimseti.cz/s/!1371!.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. S Adélkou a Verunkou už jsem pár slov prohodilaObrázek “http://img.libimseti.cz/s/!1300!.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. Jste fajn, holky mojeObrázek “http://img.libimseti.cz/s/!506!.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby..

Jedenáctýho června léta páně X

11. června 2008 v 16:55 | Marlboro
Dneska se nic důležitýho neudáloObrázek “http://img.libimseti.cz/s/!1233!.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. Snad jen, že si Britney koupila hrob. Kousek od M. Monroe. Vskutku moudrý krok, který už dnes nejspíš nikoho nepřekvapilObrázek “http://img.libimseti.cz/s/!1277!.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. Opravdu jsem se zamyslela nad otázkou, kolika se tato "zpěvačka" dožije let. Je to trošku smutný případ, ale to už nechme bejt. Před pár minutama jsem dostala od kamarádky Bety SMSku, že má pro mě a pro Paťu ty lístkyObrázek “http://img.libimseti.cz/s/!426!.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. Takže, hurá na LinkinyObrázek “http://img.libimseti.cz/s/!506!.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.! Když jsme u toho, nejde tam někdo z vás?
Jinak se mi dnes podařilo zahnat všechny hrozící trojky na vysvědčeníObrázek “http://img.libimseti.cz/s/!1277!.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. Ha. Dvojka z matiky aji fyzikyObrázek “http://img.libimseti.cz/s/!1300!.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. To doufám budu mít sponzorovaný všechny svoje letní akceObrázek “http://img.libimseti.cz/s/!1237!.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. No, nebudeme přehnaně sebevědomé, stačí, že jsme blondýnkaObrázek “http://img.libimseti.cz/s/!1268!.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. PS: Mám nějaký velký písmo, vidíte to takyObrázek “http://img.libimseti.cz/s/!1421!.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.??
PPS: Moje ajsíkjů jest 440726298

desátýho června dva tisíce osum aneb kdyby jste stávkovali i dneska a ještě se nepodívali dolů na lištu co že je to dneska za den

10. června 2008 v 15:43 | Marlboro
Asi stárnu. Nechala jsem se unést módními trendy a koupila jsem si další ( !!! ) tričko. Podobný jste už určitě na někom viděli, ikdyby jste byli z Marsu. Jsou jednobarevný a na přední části mají anglický nápis (I´m the one, ...) napsaný v různých fontech. V New Yorkeru jsou jich plný zadky! No, já si koupila v Terranově. Sice na to moc nejsem, ale tohle mě dostalo. Je bílý a modrou je tam napsaný, že graffiti pomáhají městu, páč zkrášlují naše šedé zdi. Chápejte, to jsem si nemohla nechat ujít!
Pro ty, co to ještě neví: Ano, ano, jsem vášnivou příznivkyní tohoto umění (=ničení veřejného majetku, jak někteří říkají). Budu nosit svůj názor napsanej na tričku. Elááá. Totálně se s tou myšlenkou ztotožňuji. Graffiti JE umění. Ti co něomu čmáraj po baráku umělci nejsou. Ale ukamenujete všechny kočky jen proto, že vám jedna černá přeběhla přes cestu?? Jak může někdo říct, že všichni sprejeři to dělaj proto, aby někomu zničili fasádu?! To je řece strašně povrchní názor! Se sprejováním na domy nesouhlasím, ale kolik je po naší republice volných, hnusných šedých zdí, hm?? Co tím vlastně myslim...?? Čím víc legálních zdí, tím míň zničených baráků.
PS: A to měla být informace, že mám nový tričko jenom vsuvka na úvod. Hm fajn. Tak ještě vám řeknu, že jsem včera byla teda venku s Patěm. Bylo to super.
Aktualizace: moje zlatíčková Ettel si přála přiblížení včerejšího odpoledne/večera. A má ho mít :) Byli jsme ve městě, v plánu bylo nějaký kino, ale nic nás nenadchlo. Tudíž jsme přes Paťovy protesty prolezli půlku obchodů v městě. Ve Vaňkovce se nám to trošku protáhlo, tak jsme to vzdali (=nic nekoupili) a jeli jsme k Patrikovi domů. Zčekli jsme ScaryMovie a já potom odjela. Bylo to ale dobrý :) Spousta srandy. Vykouřili jsme celou krábu a já si vyslechla kázání od kuřáka. Zajímavý.

devátýho června

9. června 2008 v 17:26 | Marlboro
Mám fakt chuť se na to vybodnout. :D To počasí, to je ale bordel, fakt! Vždycky, když se oblíknujakože "na léto", je bouřka. A když jsem na déšť připravená, je padesát stupňů ve stínu. :D No co byste na to řekli, hm? Naštěstí takovejch, co neodhadnou počasí běhá po Brně víc. Jediný štěstí. :)
Dneska toho mám nehorázně moc na učení :(. Tudíš se na to vybodnu a půjdu ven:D. Teďkonc jenom počkat až se vrátí Zuzka od babičky, či co...A může se vyrazit. Měly jsme v plánu Olympii, ale možná budem tak "nažhavený", že vyhraje Kravák. :D
Mějte se, lásečky moje. Všechny Vás asi občeknout nestihnu, ale snad aspoň někoho. :) Užijte si krásnej den, já jsem na večer domluvená s Patrikem, takže famózní. Jo a omlouvám se vám za ten minulej článek :D. Jak jsem tak četla, byli jste z toho celkem na větvi :PP Ale zase 52 komentářů, to Vás musim pochválit. Se mi ece nepovedlo :) Teda spíš Vám.
Hele tak já jedu "objet" aspoň ty nejětší miláčky. :-*

Moje oči pláčou.

8. června 2008 v 10:39 | Marlboro
Chtěla bych zadržet slzy, ale nejde toObrázek “http://img.libimseti.cz/s/!1403!.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. Stékají mi po tváři. Nemůžu si je utřítObrázek “http://img.libimseti.cz/s/!1369!.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. Nemůžu se totiž svými prsty přiblížit k očím. Nedokážu je zadržet. A říkám si, doprdele, už nikdy nechci pomáhat dělat oběd.Obrázek “http://img.libimseti.cz/s/!1277!.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. Měla jsem jeden úkol-nakrájet cibuliObrázek “http://img.libimseti.cz/s/!426!.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. Mužský hlas na mě volá, ať si před masturbací raději umyju ruce mýdlemObrázek “http://img.libimseti.cz/s/!1421!.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.... A já si myslela, že jsem největší puberťák v rodiněObrázek “http://img.libimseti.cz/s/!499!.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. PcheObrázek “http://img.libimseti.cz/s/!1371!.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby..
Užijte si víkend.
MarlboroObrázek “http://img.libimseti.cz/s/!969!.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Hudební žebříček všedních dní

7. června 2008 v 15:33 | Marlboro
Obrázek “http://img.libimseti.cz/s/!623!.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Napadlo mě, že bych se s vámi mohla podělit o pár písniček, který poslouchám nejradějObrázek “http://img.libimseti.cz/s/!502!.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. Aspoň... Aspoň o ty nejlepšíObrázek “http://img.libimseti.cz/s/!1277!.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby..
Kdybych totiž chtěla napsat jenom názvy všech, co se mi líbí, né že by nestačilo dvacet tisíc znaků, ale nejspíš bych to ani nestihla do toho září. A na to, aby si to tady přečetli moji věrní tři čtenáři mi to nestojí za toObrázek “http://img.libimseti.cz/s/!1277!.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby..
Tak se do toho pustímeObrázek “http://img.libimseti.cz/s/!623!.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. Ráda bych vás upozornila, že pořadí je čistě náhodnéObrázek “http://img.libimseti.cz/s/!1346!.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. To, jak mě písničky napadaly je nejspíš uzpůsobeno tím, kdy a jak jsem je dneska poslouchalaObrázek “http://img.libimseti.cz/s/!205!.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby..
Rybičky 48Obrázek “http://img.libimseti.cz/s/!166!.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.:Ooou! Skvělá písnička od mé milované skupinkyObrázek “http://img.libimseti.cz/s/!1277!.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. Ten text je prostě dokonalej: "Nakupujem v KFC,nebereme LSD a nevadí nám USA, všechno je pro nás OK.Vystupujem v TV show,zastupování osou,a komu se to nelíbí, ať nám prdel políbí." Těším se na Vás na Sázavě, kluciObrázek “http://img.libimseti.cz/s/!1237!.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby..
Kryštof Atentát*2051* Kdo by neznal, že. Není to můj stylObrázek “http://img.libimseti.cz/s/!1277!.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. Písnička k (podle mě) průměrnýmu filmu, mě známá nejprve z televizní reklamy. Bezkonkurenčně nejlepší česká písnička, která byla takto "zkažena". Kryštofy jsem na živo viděla jednou, Peha jako předkapelaObrázek “http://img.libimseti.cz/s/!1237!.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. Fajn
NirvanaMood: AdorationSmells Like Teen Spirit, Rape me, Come as you are , Something In The WayHey *2091* a ty další. Už je to trošku jako klišé. O Nirvaně jsem psala tolikrát, že už mě ani nenapadá, co bych dodat mohlaObrázek “http://img.libimseti.cz/s/!1237!.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. Naprosto legedární a nezapomenutelná skupina-proto tu jsouObrázek “http://img.libimseti.cz/s/!1346!.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. Mají místo v mím hudebním srdíčku, protože to je prostě NirvanaObrázek “http://img.libimseti.cz/s/!1277!.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.! Nirvana, která nikdy neumře. Ikdyž už nebude žádná nová písničkaObrázek “http://img.libimseti.cz/s/!1237!.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. Co na tom. Tyhle zůstanou. A Kurt a spol budou mít čímdál tím víc fanouškůKB. Napadá mě, že otravovat se s odkazama bylo asi zbytečný, protože tyhle písničky minimálně většina z Vás umí nazpaměťMood: Adoration.
Rihanna Take a BowObrázek “http://img.libimseti.cz/s/!506!.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. snad jsem Vám nevyrazila dech no. Vím, že tahle písnička byla odemně asi celkem nečekaná. Ale. Ta písnička je skvěláObrázek “http://img.libimseti.cz/s/!1277!.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. Sice RiRi nesnáším, ale tohle se jí povedlo. Zazpívaný je to dobře, text je skvělej. Takže co se řeší. Odsoudit všechny její písničky za to, jaká je (ikdyž Bůhví kde je pravda) je hnusnýKB. Takže! "Don't tell me you're sorry 'cause you're not"
Simple Plan Your love is a lie tahle písnička je moje nejoblíbenější od SPYou talk too much!. (Ano, dobám Welcome to my life odzvoniloKB). Je nabitá emocemi a má chytlavou melodiiObrázek “http://img.libimseti.cz/s/!1346!.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. Text je krásnej. Akorát by ji už mohli přestat hrát na Evropě stokrát denně, nebo mi ji fakt zprotivíObrázek “http://img.libimseti.cz/s/!1277!.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby..
Sugababes DenialObrázek “http://img.libimseti.cz/s/!1412!.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. další slaďárnaMood: Joy. Už vás vidím ty komentáře, že jsem se zbláznilaGlomp!. To víte, láska. Sugababes, krásný botkyKrokodíl *1945*. S písničkama je to trošku horší, ale o to přece nejde. Tahle se holt povedlaMood: Adoration.
Vanilla Sky UnfriendObrázek “http://img.libimseti.cz/s/!506!.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. je fakt škoda, že většina lidí tady zná od VS jenom UmbrelluObrázek “http://img.libimseti.cz/s/!1277!.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. Přitom oni majískvělý svoje vlastní písničky! Tahle je nejlepší. Škoda, že vás nemůžu žádnou násilnou metodou donutit, abyste si jí stáhliKrokodíl *1945*. Dobře, zkusíme to slovněObrázek “http://img.libimseti.cz/s/!1233!.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. Dejte té písničce šanci! Garantuju, že se vám bude líbit.Obrázek “http://img.libimseti.cz/s/!1237!.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
"I remember when they told me that I´d have never been a star
I remember all the tears of my youngest broken heart
I was sick of the way I was feeling everyday
Pretending to be strong when I was hiding my pain"
H16 Nepřestávám věřit. H16-moje nejoblíbenějšíHey *2091*. Neznám nikoho dokonalejšího v tomhle hudebním směruObrázek “http://img.libimseti.cz/s/!1233!.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. Spousta kvalitních písniček. To jsou texty, který Vás chyí za srdíčkoMood: Adoration. 4MyLove (milujem), Nech Vidia , Nech ti nejebe.
Tím pro dnešek uzavírám seznam mých oblíbených skladebmarketka. Samozřejmě je jich mnohem víc, tak třeba zase příštěObrázek “http://img.libimseti.cz/s/!1277!.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby..

Pubertální nálady forever

7. června 2008 v 10:41 | Marlboro
Už mi z těch nálad šibe.Obrázek “http://img.libimseti.cz/s/!1390!.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Nechci pubertu.Obrázek “http://img.libimseti.cz/s/!1421!.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
P. mi řek, že se chovám jak malá holka.Obrázek “http://img.libimseti.cz/s/!1393!.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Chlapec si asi neuvědomuje, že věkově do té skupiny pořád patřím.Obrázek “http://img.libimseti.cz/s/!1369!.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Je to divný.Obrázek “http://img.libimseti.cz/s/!863!.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Chci cigáro.Obrázek “http://img.libimseti.cz/s/!1070!.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Chci jeho.Obrázek “http://img.libimseti.cz/s/!1352!.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Chci přestat řešit takový blbosti...Obrázek “http://img.libimseti.cz/s/!1360!.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Jak by řek Chandler:
...Stovky se mi nevejdou do peněženky a mý diamantový boty mě tlačej...Obrázek “http://img.libimseti.cz/s/!969!.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Shit.Obrázek “http://img.libimseti.cz/s/!1390!.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

S nostalgií se dá žít. Ale proč, že.

6. června 2008 v 17:51 | Marlboro
Dnešek byl vzpomínkovýObrázek “http://img.libimseti.cz/s/!1390!.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. Hodně jsem přemýšlelaObrázek “http://img.libimseti.cz/s/!1277!.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. Možná až mocObrázek “http://img.libimseti.cz/s/!426!.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. Ranní cestu do školy jsem si prodloužila přes park, kde jsem dokonale, tělem i duší splynula se svojí MarlborkouObrázek “http://img.libimseti.cz/s/!1390!.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. Byl tam jeden kluk. Strašně zajímavejKB. Takovej ten typ uplých černých kalhot. Nevím, proč se o tom zmiňuju, ale byl vážně fascinujícíObrázek “http://img.libimseti.cz/s/!1233!.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby..
Do školy jsem došla. (8:05). První hodina-fyzikaObrázek “http://img.libimseti.cz/s/!426!.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. A tím to začlo. Nuda a přemýšlení. Poslední dobou vlastně nedělám nic jinýho, než že přemýšlímKB. Ono taky co v té škole dělat jinýho, že. Protože se pomalu blíží konec školního roku (15 pracovních dníObrázek “http://img.libimseti.cz/s/!1277!.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.), nějak mě to vedlo k tomu uvažovat nad celou tou masou hnusných hodin v té budověYou talk too much!.
K čemu jsem dospělaObrázek “http://img.libimseti.cz/s/!1390!.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.?? Že bych měla děkovat Bohu za to, jak se celkově mám. Jsem hrozně ráda, že už se netopím v tom blátě a že je to všechno zamnouYou talk too much!. Když si na to všechno vzpomenu...Jaký to bylo. AtakKB...Jsem vážně ráda, že je to pryč.
Obrázek “http://img.libimseti.cz/s/!1346!.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Maximálně si užijte víkend, lásky moje! Mimochodem, seznam oblíbených blogů jsem trošku pozměnilaObrázek “http://img.libimseti.cz/s/!1390!.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby..

Svítí, svítí slunce nad hlavou, nad hlavóóóu, svítí, až háj se zelenááá

4. června 2008 v 18:21 | Marlboro
Jestli mi dneska LeLLa napíše, že se na Slovensku opaluje, tak se půjdu vážně zahrabat!Obrázek “http://img.libimseti.cz/s/!1390!.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Ale, nikdy není tak pozdě, aby nemohlo být hůřObrázek “http://img.libimseti.cz/s/!1421!.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. Déšť je krásnej. Mám ráda déšť. Ale jen, když jsou kapky tak jemný, že máte chuť sednout si promočený na louku a nechat je, aby vám hladily tvář a mokřily vlasyObrázek “http://img.libimseti.cz/s/!406!.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. Tohle si dopřávám ráda a upřímně si to užívám. Ale dneska byly kapky zlýObrázek “http://img.libimseti.cz/s/!1277!.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. A byla zimaObrázek “http://img.libimseti.cz/s/!426!.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. Nene, s těmahle se nekamarádímObrázek “http://img.libimseti.cz/s/!1233!.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. Ikdyž jsem je, ač nedobrovolně, taky nechala kapat na tvář a vlnit moje blonďatý vyžehlený vláskyObrázek “http://img.libimseti.cz/s/!1268!.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. Ale přece nebudu pesimista jen kvůli "pár" kapkám deštěObrázek “http://img.libimseti.cz/s/!1107!.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. Ikdyž, ostatní Brňáci my asi dají za pravdu, že to bylo vážně slušnýObrázek “http://img.libimseti.cz/s/!406!.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby..
Našla jsem na jednom blogu článek o tom, jak se psychologové ptali malých dětí, co si představují pod pojmem "láska"Obrázek “http://img.libimseti.cz/s/!506!.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby..
Obrázek “http://img.libimseti.cz/s/!166!.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Od té doby, co moje babička onemocněla artrózou, nemůže se už ohnout a namalovat nehty na nohou. Tak to za ní teď pokaždé dělá můj dědeček, i když sám má artrózu v rukách. To je podle mě láska.Rebecca, 8 let

Obrázek “http://img.libimseti.cz/s/!950!.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Když vás má někdo rád, vyslovuje vaše jméno tak trochu jinak. A tak prostě víte, že vaše jméno je v jejich ústech v bezpečí.Billy, 4 roky

Obrázek “http://img.libimseti.cz/s/!1412!.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Láska je, když si na sebe dívka nastříká parfém a kluk použije vodu po holení a pak si spolu vyrazí ven a jeden druhého očuchávají.
Karl, 5 let

Obrázek “http://img.libimseti.cz/s/!1346!.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Láska je, když jdete na jídlo do restaurace a dáte někomu většinu svých hranolků a nechcete na oplátku žádné z jeho porce.Chrissy, 6 let

Plyšová cigareta se opět hlásí

3. června 2008 v 16:42 | Marlboro
"Hele, Gábi, myslíš, že to jabko hodím až ke Kovasové na stůl??"
"Těžko"
"Ty vole! Vlez pod stůl, ještě nás neviděla!"
Dneska to stálo za to. Jeden výgeb za druhým. Kvůli Míšovi jsme málem měli průser v jídelně. Ráno jsem, nejspíš kvůli Velmi nebezpečnejm známostím zaspala. Tak schválně, kdo se díval??
Celej den se nemluví o ničem jinym než o bouřce. Ať koukám jak koukám, nic, krom těch modročernejch mraků nevidim. Snad se rozprší, abych mohla ven. Já totiž miluju déšť. Je fascinující. Stejně jako cigarety. Mám strašnou chuť fotit je. Jsou to skvělý objekty k černobílejm fotkám. Teď jen se dokopat a jít do trafiky. No dobře, cigára mám. Tak nabít foťák! ha!

Dva filmy, které stojí za zmínku :)

2. června 2008 v 17:53 | Marlboro
  • Velmi nebezpečné známosti:O tomhle filmu se zmiňuju hlavně proto, že ho dneska, ve 22:35 dávají na Nově a vy si ho rozhodně nesmíte nechat ujítHey *2091*. Patří bezkonkurenčně k těm nejlepším, které jsem vidělaV hospode nejlip *1556*. Abych Vás nalákala, něco prozradímKrokodíl *1945*.
Kathryn a Sebastian jsou dva bohatí zhýčkaní teenageři z té nejluxusnější části Manhattanu.Jejich rodiče spolu uzavřeli manželství a nedá se říct, že by se to těm dvěma nějak extra líbilo. Sebastian je největší a nejkrásnější (!) děvkař v okolíKB. Ani jeho nevlastní sestřička není žádný zlatíčko*2051*. Přítel ji opustí kvůli mladé a nepolíbené Cecile.Kathryn proto s bratříčkem uzavře ďábelskou a náležitě pomstychtivou sázkuGlomp!. Pokud playboy Sebastian, kterému ještě nedokázala odolat žádná dívka, připraví Cecile o panenství a navíc dokáže svést další květ andělské nevinnosti Annette připraví mu nevlastní sestřička noc plnou nadpozemské rozkošeMood: Adoration. Pokud Sebastian prohraje, přijde o svého milovaného Jaguara, ročník 56*2051*. A to se mu zoufale nechce. Jak to dopadne prozrazovat nebuduKB. Ale vážně to ponocování stojí za to. Už jenom pro důvtip, zvukové zpracování a neodolatelnému Sebovi.*2051*
  • Trainspotting: K tomu se nedá nic dodávatKB. Zápletek je tam tolik, že by se vám zatočila hlava. Je to nejlepší filmu o drogách a narkomanech okořeněný černým humoremHey *2091*. Pojednává o partičce feťáků, jejich životních příbězích a názorechMood: Joy. "Vemte si nejlepší orgasmus co jste kdy měli. Vynásobte ho milionem. A stejně se k tomu ani nepřiblížíte..." Ačkoli je celý film smyšlený, dokáže vás přinutit přemýšlet o věcech, o kterých normálně nepřemýšlíteYou talk too much!. "Vybrat si život. Vybrat si práci. Vybrat si kariéru. Vybrat si rodinu. Vybrat si zasraně velkou televizi. Vybrat si myčky, auta, přehrávače kompaktů a elektrický otvíráky na konzervy*2051*. (…) Na konci toho všeho pěkně zplesnivět. Pochcávat se v ubohym domku a bejt jenom na obtíž sobeckejm, zmrvenejm spratkům, který jsi splodil, aby tě nahradili." :nirvana: PS: dneska ve víkendu, jakási reportáž o slavnejch dopisech před smrtí. Bude tam Kurtík, tak to čekněteKB!

Forévr in máj hárt

2. června 2008 v 8:44 | Marlboro
Protože jsem vskutku líný (a nemocný!) člověk, když už jsem se k tomu dokopala, sdělím světu i pár blogů, které jsou mi zatím trošku neznámé, ale něčím mě zaujalymarketka. Je velký riziko, že si je pak do oblíbených budu chtít dát a holt...se mi nebude chtít :D. S pravděpodobností téměř rovnu stu procent jsem na někoho zapomněla:-/. Prosím tedy o připomenutí
Starší láskymarketka: moje srdeční záležitosti aneb ještě jako Plush
anonymka, zaujme svým přístupem. Její dlouhý články přímo žeru. Zajímá mě, jak to s panem T. dopadne. Zlato, ať Tě ani nenapadne napsat, že nijak. Ono někdy neuškodí věřit ve spravedlnost. Naivní sny a přání k těmhle časům už tak nějak patří.:-/
bibusjak, moje nejsladší slovenská kamarádka. Vždycky se mi směje, když se v komentároch pokúšim po slovensky. Zlatečka moja, jen co je pravdamarketka.
Bylinka přívětivá. Na jejím blogísku to voní kytičkama a pozitivní náladou. Mám Tě ráda, protože víš co chceš a jsi svá. Za každé situace. Hraješ fér a to už se teď vidí málo. Proto si Tě vážíme. Za to, že jsi opravdová:-/
Cundie, moje stará láska. Pamatuju si, když jsem přišla poprvé na Killiska. Potom přišla mortelle. Lady second. Pod každou přezdívkou jsi to byla ty:-/Naše milovaná Jojinka. Škoda, na icq se moc nepotkáváme. Dřív, naše debaty o klucích... Mám Tě ráááda.
Chuck:-/Podržela mě, když jsem to potřebovala. Tady jsou slova zbytečná. Těším se na naše nákupy po Brně.
Denyshk[4], paní Londýnková. Chtěla bych s Tebou jet do Anglie. Nejlíp na koncert GC. Co říkáš??:-/
Distrust neboli orchidej. Párkrát jsme spolu hodily řeč na ajsku. Máš krásný dizajny a ještě skvělejší články. Vyzařuje z nich charizma. Máš X-fakrot!Ha.:-/
Dreamy:-/Tajemství tvé návštěvnosti a oblíbenosti je v tvejch upřímnejch a pravdivejch článcích. Vždycky řekneš to co si myslíš, ale řekneš to s neuvěřitelnou noblesou a nadhledem. Celkem bych chtěla, abys mě poslala do prdele, poněvadž jsem si jistá, že by mě to v tvým podání potěšilo.
Flussie:-/Zkušená. Někdy je skvělý mít toho za sebou nesrovnatelně víc než tvoji vrstevníci, ale nadruhou stranu je těžký přijít o část jednoho z nejkrásnějších období v životě jen proto, že už jsi "dospělá" a musíš řešit jiný problémy než zlomenej nehet. Ale ty seš silná a zvládneš to.
Gooverka*:-/Citlivá, ale zároveň hrozně silná holka. Strašně, strašně moc bych Ti přála, aby Ti to konečně vyšlo s nějakým tím klukem. Ale seš krásná a chytrá. O Tebe se budou prát! Chce to jen čas, známe chlapy!
Hanuš Bakusky:-/S nikým si neužijete tolik srandy jako s Bajčou. A když pominu vykósračku-dokonalost sama. A abych nezapomněla, Nirvana da best!
infinity:-/, která se mi teď na nějakou dobu ztratila z dohledu. Jsem ráda, že mám svoji Helen zase zpátky :)
INKOGNITO:-/, z téhle skupinky mě zatím nejvíc neznámá. Píše na log když se jí chce a píše si co chce. Jasně, žijem v demokracii. Ale chybíš tu!
Jade:-/ čili Míša. Je svá a chce to někam dotáhnout. Taky bych chtěla mít motor, co by mě hnal ke správnejm, chválihodnejm výsledkům. Co takhle mi trošku věnovat, bobe?! :D Přeju hodně štěstí s tím Tvým zlobivým.
KaT:-/má vkus pro hudbu, což se cení. Všem doporučuju článek: "vy, co tak strašně milujete Nirvanu", to vám teprv sklapne čelist! Cha. Týnko, mám Tě ráda. Pozdravuj zvíře! A na toho svýho punkera si dávej bacha, takovýho budeš dlouho hledat!
Lady Unknown:-/Jsem ráda, že už pro mě to "unknouwn" neplatí :) Chodím k Tobě ráda, píšeš krásný dlouhý článečky. Aby ses necítila oželena, hodně štěstí s DP!
Lucien:-/ztracená. Já jsem ztracená. Ztracená v tom všem. Pavučina lží. Spousta nepochopení. To sis myslela, že jsme tak blbí, že soudíme podle vzhledu?! Měla jsem Tě ráda. Mám Tě pořád ráda. Chtěla bych, abyses vrátila, ale asi máš strach. Nebo...Nebo nevím.
muriela:-/kytičková :) To se dělá, takhle se přestěhovat a mě to neříct?! Dělá?? Ne, nedělá. Proklínám Tě v banán ty nevděčnice nevděčná! :D
shaper:-/Líbí se mi tvůj přístup, to jak řešíš problémy. Užíváš života dokud to jde, a to je správný. Tak to má bejt.
Noví oblíbencimarketka:
Obrázek “http://img.libimseti.cz/s/!506!.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Marge bruslařka kouřící duhu
Obrázek “http://img.libimseti.cz/s/!506!.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Lusy zmateně báječná fotografka
Obrázek “http://img.libimseti.cz/s/!506!.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.[Dolce gustO] toxicko psychotická hoperka
Obrázek “http://img.libimseti.cz/s/!506!.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.thoris zelenočerná oblíbená blogerka na jehlách
Obrázek “http://img.libimseti.cz/s/!506!.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Džína úžasně psající divačka Friends
Obrázek “http://img.libimseti.cz/s/!506!.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Sweetness.Foxy moje čtivá závislost
Obrázek “http://img.libimseti.cz/s/!506!.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Ettel dizajnérská oblíbenkyně
Obrázek “http://img.libimseti.cz/s/!506!.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Dee inteligentní šedivá požitkářka
Obrázek “http://img.libimseti.cz/s/!506!.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Faith pravdivě skvělá
Obrázek “http://img.libimseti.cz/s/!506!.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.freaky nejlepší sympatická...kafe

Nuda v Brně

1. června 2008 v 16:20 | Marlboro
Odpočítávám vteřiny do odbytí šestnácté hodiny, kdy mám přijmout hovor od Patrikakukuč. Nemusíte mi říkat, že když má zavolat ve čtyři, je zcela normální, že zavolá o čtvrt na pět, nebo o čtvrt na sedum s výmluvou na zapomnětlivost:-/. Zrovna dneska bych s ním chtěla strašně být. Nemůžu být ta, co zavolá jako první. To přece nejde, když mi sám od sebe řekl, že brnknecha cha. Jsem v P O H O D Ě.kukuč
Jsem definitivně rozhodnutá a nikdo mi to nevymluvícha cha. Zítra do školy nejdumarketka. Akorát si furt nemůžu vymyslet nějakou tu chorobu. Možná dám na klasiku, teploměr do čaje:-/. Co myslíte? Já se v tomhle moc nevyznám, nemocná nebývám moc často. A když, tak stejně jenom naoko, jestli mi rozumíte.
S počasím to dneska není vůbec tak růžový, jak bylo včerasluníčko. Je sice teplo, ale sluníčko nikde. Kam se asi podělo?? Zatmění nad Brnem:-/. Ha. Nebo mimozemšťani. Asi si půjdu zajezdit na skejtu. Teda až můj otec opustí naše obydlímarketka. A už bych měla začít předstírat nemocnou. Ať to mám pojištěný. Jinak Vám všem přeju krásnej Den Dětí a úspěšný start do nového školního týdnekukuč. Cháchácha cha.
Už jenom čtyři tejdny. To dáme, děckaja ja ja.